ZŠ a MŠ: Čarodějnická stezka pro děti 29. 4.-9. 5.

29.04.2021 18:31

Připravili jsme pro vás venkovní rodinnou aktivitu s čarodějnickou tématikou. Hra je určena dětem ZŠ a MŠ Jeneč a jejich kamarádům.

Čarodějnická stezka má 14 stanovišť s otázkami a jednoduchými pohybovými úkoly. Na každém stanovišti účastníci vyluští jeden symbol, který si zapíší ve správném pořadí do herní karty nebo na prázdný papír. Na konci najdou klíč, podle kterého hravě vymění symboly za písmena a vyluští tajenku. Tam se také dozvědí, kde na ně čeká odměna.

Hra začíná u MŠ ve Sportovní ulici a bude přístupná od 29. 4. do 9. 5. 2021 do 17 hod. Je na vás, kdy se na cestu vydáte. Trasa vede částečně travnatým terénem přes val a je určena pro pěší. Čarodějnické kostýmy vítány!

Příjemné čarodějnické zážitky přejí pedagogové ZŠ a MŠ Jeneč

 

—————

Zpět